yrsdtrdxtydyf

ارائه گزارش 6 ماهه دارالشفاء امام حسین (ع)

به گزارش روابط عمومی دارالشفاء امام حسین (ع) مدیر عامل و مدیر داخلی دارالشفاء جهت ارائه گزارش کارکرد شش ماهه اول سال جاری به برخی بانک ها و مدارس مراجعه و از نزدیک خدمات این مرکز را برای همشهریان عزیز بازگو نمودند.

 

در این دیدارها مدیر عامل دارالشفاء گزارشی از خدمات این مرکز  و همچنین به مثال هایی از حضور بیماران از اقصی نقاط کشور که یکی از سیاست های دارالشفاء  هم این است  که فرامنطقه ای می باشد و هر کسی که به اینجا مراجعه کرد تحت درمان قرار می گیرد اشاره نمود . در این گزارش جمع مبالغی که در شش ماهه اول سال جاری به بیماران محروم و سرطانی از طرف دارالشفاء مساعدت شده است را مبلغ 219 میلیون تومان اعلام نمود و جمع کمک هایی که به دارالشفاء و همچنین در آمد دارالشفاء در این شش ماهه را 200 میلیون تومان اعلام نمود که یاد آور شد مقدار مساعدت به بیماران از مشارکت خیرین بیشتر بوده است.

در ادامه این جلسات  طرح های این مرکز نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت که بعضی از همشهریان عزیز نیز علاقه خود را جهت شرکت در این طرح ها اعلام نمودند که فرم های مربوطه در اختیارشان قرار گرفت.

بانک ملی شعبه امام خمینی ، بانک ملی مرکزی ، بانک تجارت ، بانک انصار ، بانک توسعه تعاون ، بانک ملت ، بانک سپه ، بانک رفاه ، بانک صادرات ، بانک کشاورزی ، بانک مسکن  و بانک قرض الحسنه مهر ایران جزء بانک هایی بودن که جهت ارائه گزارش به آنجا مراجعه شد.

همچنین به مدارس  شاهد شهید قهرمانی ، نمونه شهید مطهری ، استعداد های درخشان شهید بهشتی دوره اول ، هنرستان فنی شهید باهنر ، استعدادهای درخشان شهید بهشتی دوره دوم ، هنرستان شهید قویم اسلامیه ، ابتدایی شهید جوادی ، ابتدایی میرتونی اسلامیه   و نمونه حضرت فاطمه مراجعه و گزارش شش ماهه ارائه شد.