yrsdtrdxtydyf

به گزارش روابط عمومی دارالشفاء امام حسین (ع) صبح امروز چهارشنبه 96/4/21 مدیر عامل، مدیر داخلی، اعضای هیئت مدیره و جمعی از پرسنل دارالشفاء امام حسین (ع) جهت دیدار و ارائه گزارش به کمیته امداد امام خمینی (ره) عزیمت کرده و با ریاست آن اداره محترم تبادل گفتگو کردند

در این ملاقات مدیر عامل دارالشفاء امام حسین (ع) گزارش کاملی از خدمات ارائه شده از طرف دارالشفاء به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد ارائه کرد.

سید مهدی علیپرست خاطرنشان کرد تنها در سال 95 تعداد 1232 نفر از مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) به دارالشفاء امام حسین (ع) مراجعه و مبلغی بالغ بر  چهل میلیون تومان  جهت امر دارو ودرمان این عزیزان مساعدت شده است.

همچنین مدیر عامل دارالشفاء جهت حمایت از نیازمندان و رفع بیشتر مشکلات این قشر از جامعه درخواست همکاری بیشتر کمیته امداد با دارالشفاء امام حسین(ع) راخواستار شد.

در ادامه ریاست کمیته امداد امام خمینی (ع) ضمن خوش آمدگویی به مسئولین دارالشفاء امام حسین (ع) از همکاری تنگاتنگی که دارالشفاء با کمیته امداد دارد جهت حل مشکلات درمانی افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) تشکر و قدردانی نمود.

آقای پاکدل در این دیدار گزارشی از اقدامات کمیته امداد به مددجویان تحت پوشش خود  ارائه داد و از همکاری بیشتر این دو مرکز که هردو در جهت رفع محرومیت زدایی گام بر میدارند استقبال نمود.

در پایان جلسه نیز قرار شد تفاهم نامه ای بین کمیته امداد امام خمینی(ره) و دارالشفاء امام حسین (ع) بسته شود تا بیش از این نیازمندان شهرمان را یاری رسانیم.