yrsdtrdxtydyf

حضور اعضای هیئت مدیره ، مدیر عامل و جمعی از کارکنان دارالشفای امام حسین (ع) در مطب دکتر نوروزی و دکتر تواهن

به گزارش روابط عمومی دارالشفای امام حسین (ع) روز چهارشنبه 4/5/96 اعضای هیئت مدیره ، مدیر عامل و جمعی از کارکنان این مرکز جهت عرض تبریک به مطب دکتر نوروزی و دکتر تواهن رفتند.

در این دیدار که با استقبال دکتر نوروزی و همسرشان قرار گرفت ، مدیر عامل دارالشفاء ضمن عرض تبریک تاسیس مطب جدید ، از اقدامات دکتر نوروزی جهت مساعدت به بیماران محروم و سرطانی تشکر و قدردانی نمود.

سید مهدی علیپرست از خانم دکتر تواهن هم که از اصفهان قبول زحمت نموده و به فردوس تشریف آوردن و در زمینه طب سنتی فعالیت می نمایند تقدیر و تشکر نمود.

در ادامه دکتر نوروزی متخصص مغز و اعصاب و ستون فقرات ضمن خوش آمد گویی ابراز امیدواری نمود اگر همکاری صورت گیرد و سنگ جلوی پایمان نندازند ،  من و همسرم قرار است در فردوس فعالیت نمائیم و خیلی علاقمندیم که در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته خدمت نمائیم.

دکتر نوروزی ادامه داد برای یک دکتر مسائلی چون حس همدوستی و مهربانی و انسان بودن باید مد نظر باشد و نباید فقط به جنبه مادی قضیه نگاه کرد.

در این دیدار دکتر تواهن هم که در مسائل طب سنتی فعالیت می نمایند از اقدامات دارالشفاء در امر کمک به دارو و درمان نیازمندان بسیار قدردانی نمود و گفت با تمام توان حاضرم برای این امر مهم فعالیت نمایم و مقرر گردید بعد از انجام مراحل قانونی خانم دکتر یک روز در هفته را در دارالشفای امام حسین(ع) بیماران محروم و بی بضاعت را به صورت رایگان ویزیت نمایند.

 

در انتهای جلسه هم با اهدای لوح تقدیر و ساعتی که منقش به آرم دارالشفای امام حسین (ع) هست از این عزیزان تقدیر و تشکر به عمل آمد.