yrsdtrdxtydyf

اعضای هیئت مدیره و مدیر عامل دارالشفاء امام حسین (ع) به جناب آقای آریانفر که ریاست  بیمارستان حضرت رسول (ص) شهرستان فردوس را بر عهده گرفتند در دفتر ایشان حضور یافته و سمت جدیدشان را تبریک گفتند.

مدیر عامل دارالشفاء امام حسین (ع) ضمن عرض تبریک به ریاست بیمارستان از خدمات و زحمت های کلیه عزیزانی که در جهت ساخت ، تجهیز و راه اندازی این بیمارستان فعالیت نمودند تقدیر و تشکر نمود.

سید مهدی علیپرست ساخت این بیمارستان را از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست و اعلام آمادگی نمود تا با تمام توان حاضریم که با همکاری مددکاری بیمارستان حضرت رسول در جهت حمایت لازم از بیماران محروم و سرطانی مشارکت داشته باشیم.

در ادامه ریاست بیمارستان حضرت رسول (ص) ضمن تشکر از زحمات دارالشفاء امام حسین (ع) از همکاری صمیمانه دارالشفاء با بیمارستان تشکر نمود و قول داد در آینده همکاری های بیشتری را داشته باشیم همچنین این خبر را هم عنوان نمود که به زودی و پس از تکمیل شدن کادر درمانی بیمارستان با تمام توان و امکانات به همشهریان و مردم منطقه خدمات ارائه خواهد داد.

وی در رابطه با دستگاه ام آر آی نیز توضیح داد که چون در نقشه بیمارستان مکانی برای بخش ام آر آی در نظر گرفته نشده بود در حال حاضر که مجوز این بخش توسط وزیر محترم بهداشت و پیگیری های مستمر نماینده محترم مجلس جناب دکتر امیر حسنخانی و همچنین دارالشفاء امام حسین (ع) اخذ گردید مشغول درست کردن  ساختمان  بخش ام آر آی هستیم و به زودی دستگاه ام آر آی از کشور آلمان خریداری خواهد گردید و توسط سازمان انرژی اتمی ایران در بیمارستان حضرت رسول (ص) نصب خواهد شد.

در ادامه بازدیدی از امکانات ، تاسیسات و بخش های مختلف بیمارستان انجام گردید که قابل تحسین بود و این نوید را می توان داد که  در آینده ای نزدیک با کمک خداوند فردوس به قطب درمانی منطقه تبدیل خواهد شد.