yrsdtrdxtydyf

ملاقات مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره دارالشفای امام حسین (ع) با دکتر ایمانطلب ریاست جدید بیمارستان دکتر چمران فردوس

به گزارش روابط عمومی دارالشفای امام حسین (ع) شهرستان فردوس روز یکشنبه 96/5/22 مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره این مرکز ملاقاتی را با ریاست جدید بیمارستان شهید دکتر چمران فردوس جناب آقای دکتر ایمانطلب داشتند.

در این ملاقات که در دفتر ریاست بیمارستان انجام شد مدیر عامل دارالشفا ضمن تبریک انتصاب شایسته آقای دکتر ایمانطلب به ریاست بیمارستان دکتر چمران آرزوی بهروزی و سلامتی برای ایشان و کلیه همکاران را از خداوند منان خواستار شد.

در ادامه مدیر عامل دارالشفا به معرفی مختصری از دارالشفای امام حسین (ع) و گزارشی از اقدامات این مرکز برای مراجعین و به خصوص بیماران محروم و سرطانی پرداخت

سید مهدی علیپرست گفت 14 سال از عمر با برکت دارالشفای امام حسین (ع) می گذرد و با آنکه تاکنون هیچ گونه کمک دولتی دریافت نکردیم توانسته ایم این مرکز را با کمک خیرین محترم به جایگاه قابل قبولی برسانیم که هم اکنون نقطه امیدی برای کلیه همشهریان و حتی شهرستان های همجوار  شده است. به طوری که تنها در سال95 حدود 8500 نفر به واحد مددکاری دارالشفا مراجعه نمودند که تا حد توان مشکل آنان را حل نموده ایم.

وی ادامه داد ما در دارالشفا از سیستم ارجاع تبعیت می کنیم و هر بیماری که به این مرکز مراجعه می نماید اگر مشکلش در شهرستان حل نشود به شهرهای دیگر فرستاده میشود و تا پایان مراحل درمان هم وی را تنها نمی گذاریم.

همچنین مدیر عامل دارالشفا از دکتر ایمانطلب که یکی از خیرین دارالشفا می باشد تشکر نمود و گفت ما تمام سعیمان این است که کمک کار بخش درمان شهرستان باشیم تا مشکلات درمانی شهرستان فردوس به کمترین حد خود برسد.وی از دندانپزشکی دارالشفا نام برد که هم اکنون با قریب 8 دندانپزشک مجرب فعالیت می نماید و تنها در سال 95 حدودپانزده هزار نفر مراجعه نمودند که تحت درمان قرار گرفته اند.

در ادامه دکتر ایمانطلب ضمن تشکر از حضور مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره دارالشفا گفت که مفتخرم که از ابتدای تاسیس این مرکز خودم بودم و روند رشد مجموعه را به چشم خود مشاهده کردم و هر جا نیازی به کمک بوده در حد خودم هر چند ناچیز مساعدت نموده ام و این را از افتخارات خودم می دانم.

وی از اینکه دارالشفا با توجه به گستردگی و حجم بالای بیماران سرطانی به کمک افراد محروم و سرطانی رفته تشکر و قدردانی نمود و یادآور شد در طرح تحول نظام سلامت در شهرستان کارهای خوبی انجام شده و انشاالله در آینده ای نزدیک شاهد مداوای بیماران سرطانی در خود شهرستان  خواهیم بود.