yrsdtrdxtydyf

دیدار مسئولین دارالشفای امام حسین (ع) با امام جمعه ، شهردار و بخش دار شهر سه قلعه

به گزارش روابط عمومی دارالشفای امام حسین (ع) صبح روز چهارشنبه 12/7/96 مدیرعامل و جمعی از اعضای هیئت مدیره دارالشفا با امام جمعه شهر سه قلعه جناب حاج آقای کفشی در محل دفتر ایشان دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار که مهندس خطیب شهردار و مهندس باستانی بخشدار سه قلعه نیز حضور داشتند مدیر عامل دارالشفا گزارش مختصری ازفعالیت های  دارالشفا و چگونگی شکل گیری این موسسه عنوان نمود که 14 سال پیش و با پیشنهاد روحانی عالی مقام حاج آقای کافی این موسسه خیریه استارت خورد و توانسته در این چند سال کمک های شایانی به محرومین منطقه در امر دارو ودرمان  داشته باشد.

وی نیز به این اشاره نمود که تنها در سال 95 تاکنون از شهر سه قلعه و روستاهای اطراف تعداد324 نفر محروم به دارالشفا مراجعه که بالغ بر 12 میلیون تومان به این عزیزان مساعدت شده است.

سپس سید حسین خزاعی فر مدیر داخلی دارالشفاء چند نمونه از بیمارانی که به این مرکز مراجعه می نمایند و دارای بیماری های جدیدی از قبیل کاوازاکی و گوشه تیپ c   هستند و متاسفانه هنوز وزارت بهداشت این نوع بیماری ها را به عنوان بیماری خاص نپذیرفته اشاره نمود و گفت این عزیزان باید کل هزینه های درمان خود را که ماهیانه بالغ بر 10 میلیون تومان می باشد  را خودشان پرداخت نمایند که خوب از توان آنها خارج است و به دارالشفای امام حسین (ع) مراجعه می نمایند و در اینجا تا حد امکان مشکلشان را رفع می نمائیم.

در ادامه امام جمعه شهر سه قلعه حاج آقای کفشی از اقدامات دارالشفا مبنی بر مساعدت به بیماران محروم منطقه سه قلعه که به دارالشفای امام حسین (ع) فردوس مراجعه می نمایند تشکر کرد و گفت من خودم هر زمان کسی را جهت کمک دارویی یا درمانی  به این مرکز فرستادم از رفتار کارکنان و نیز کمکی که به آنان شده بود ابراز خرسندی کردند که از این منظر هم تقدیر و تشکر می گردد.

در پایان نیز مهندس خطیب شهردار سه قلعه از اینکه افراد محرومی  را که شخصا به دارالشفا ارجاع داده و مشکل آنان خیلی سریع رفع شده بود از کلیه کارکنان دارالشفای امام حسین (ع) تقدیر و تشکر نمود.