yrsdtrdxtydyf

حضور ارزشمند حاج آقای معراجی در دارالشفای امام حسین (ع) فردوس

به گزارش روابط عمومی دارالشفای امام حسین (ع) در جلسه هیئت مدیره که در اتاق مدیریت برگزار شد ، حاج آقای معراجی شرکت  کردند.

در ابتدای جلسه مدیر عامل دارالشفای امام حسین (ع) ضمن عرض خیرمقدم و تشکر از حضور ارزشمند و تاثیر گذار حاج آقای معراجی گزارشی از عملکرد این بنیاد خیریه ارائه و همچنین طرح توسعه را با اطلاع حضار رساند.

در ادامه جلسه حاج آقای معراجی  گفت  به دارالشفای امام حسین (ع) ارادت و علاقه خاصی دارم چون طبق تحقیقاتی که انجام دادم واقعا با تمام توان  و تا جایی که بتوانند کار مردم به ویژه بیماران محروم و سرطانی را انجام می دهند.

وی همچنین گفت از آنجایی که مراجع عظام تقلید مجوز اختصاص یک سوم سهم امام را به دارالشفای امام حسین (ع) در جهت کمک به امر دارو ودرمان محرومین داده اند تاکید کردند این امر باید بیشتر اطلاع رسانی شود تا همه در جریان این فتاوا باشند و با توجه به خشکسالی های پیاپی اخیر و وجود افراد محروم زیاد  در منطقه کمک های خود را به این مرکز بیشتر از پیش نمایند.

در پایان نیز از کلیه پرسنل دارالشفا خواست چون در مکانی خدمت میکنند که مربوط به امام حسین (ع) است و نیازمندان در اینجا رفت و آمد می نمایند اخلاص داشته باشند و با اخلاص کامل خدمت نمایند.