دیدار با شهردار جدید شهرستان فردوس

ملاقات هیئت مدیره و مدیر عامل دارالشفاء با شهردار جدید شهرستان فردوس

به گزارش روابط عمومی دارالشفاء ظهر روز پنج شنبه  جلسه ای در دفتر شهردار جدید آقای مهندس کاظمی برگزار و هیئت مدیره و مدیر عامل دارالشفاء جهت عرض تبریک انتصاب حضور پیدا کردند.
در این جلسه مدیرعامل دارالشفاء امام حسین (ع) ضمن تبریک انتصاب شایسته مهندس کاظمی به سمت شهردارفردوس از شورای  اسلامی فردوس بابت انتخاب بجا وشایسته آقای مهندس کاظمی تقدیر وتشکر نمود.
در ادامه جلسه سید مهدی علی پرست به معرفی اعضای هیئت مدیره پرداخت و یک معرفی نیز از دارالشفاء امام حسین (ع) داشت
وی دارالشفای امام حسین (ع) را یک  مرکز مردم نهاد غیر سیاسی و مردمی عنوان  و وظیفه اصلی و مهم آن را کمک به امر دارو و درمان بیماران محروم و سرطانی بیان کرد و گفت تنها مرکزی است که وابسته به دولت نمی باشد و از طریق کمک خیرین و درآمد خود درمانگاه اداره می شود.
همچنین وی به جذب متخصصین در دارالشفاء اشاره  و خاطر نشان کرد با توجه به اینکه پزشکان متخصص پس از اینکه مدت طرح آنها به اتمام  می رسد فردوس را ترک می کنند  تمام تلاش خود را برای جذب این افراد برای ماندن در فردوس انجام می دهیم.
مدیرعامل دارالشفاء از طرح توسعه دارالشفاء نیز سخن گفت که با توجه به نیاز سنجی صورت گرفته تصمیم  بر گسترش دارالشفاء و احداث کلینیک تخصصی گرفتیم که انشااله پس از اتمام کارهای زیر ساختی مراحل عملیاتی آن آغاز خواهد شد.
در ادامه جلسه رئیس هیئت مدیره دارالشفاء ضمن تبریک  انتصاب مهندس کاظمی از وی درخواست نمود اگر فرد محرومی را می شنا سند و یا اگر افرادی به شهرداری مراجعه می نمایند جهت کمک آنها را به دارالشفاء معرفی نمایند تا اقدامات مدد کاری برایشان انجام پذیرد.
مهدی آزمایش همچنین از مهندس کاظمی درخواست نمود که مانند سایر شهرداران سابق در جلسات فنی دارالشفاء امام حسین (ع) بابت کلینیک تخصصی شرکت نمایند و ما را از راهنمایی ها و مشاوره های خود بهره مند سازند.
پس از آن مهندس اکبری به عنوان عضو هیئت مدیره دارالشفاء و همچنین ریاست شورای شهر فردوس ضمن خوش آمد گویی و تسلیت ایام محرم یکی از مزیت ها و علل موفقیت دارالشفاء را تخصصی کار کردن عنوان نمود که این مرکز به جهت اینکه فقط در بحث دارو و درمان بیماران محروم فعا لیت نموده  و وارد بحث های دیگر نشده است توانسته است به عنوان یک برند در شهرستان جلوه پیدا نماید.
در انتهای جلسه مهندس کاظمی ضمن تسلیت ایام محرم از حضور مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره دارالشفاء که بنده رامورد لطف و عنایت خود قرار داده اند تقدیر و تشکر نمود.
وی ضمن عرض خداقوت به تمامی پرسنل دارالشفاء پیشنهاد تاسیس یک خیریه به نام خیریه شهر سازی را داد، واز دعوت در جلسه های دارالشفاء نیز تشکر نمود و گفت تا جایی که امکان داشته باشد شرکت خواهم نمود و مایه افتخار است که بتوانم قدمی جهت کمک به بیماران محروم در سایه سر امام حسین بر دارم .
در ادامه وی پیشنهاد هایی برای  حل مشکل پارکینگ بلوار شفاء عنوان نمود که قرار شد جلسات  بیشتری گرفته شود تا مشکل  پارکینگ این قسمت که بخش درمانی شهرستان می باشد حل شود و مردم  در این رابطه مشکلی نداشته باشند.
در پایان جلسه نیز هدیه به رسم یاد بود از طرف دارالشفاء به جناب مهندس کاظمی تقدیم گردید.