دیدار با امـام جمعـه آیسـک

ملاقات با امام جمعه جدید آیسک(حجه الاسلام علی رادمرد)


به گزارش روابط عمومی دارالشفاء امام حسین(ع) صبح روز دوشنبه مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره دارالشفاء جلسه ای را با امام جمعه جدید آیسک در دفتر ایشان برگزار وانتصاب ایشان را تبریک گفتند.
در این جلسه  مدیرعامل دارالشفاء ضمن تبریک  انتصاب حاج آقای رادمرد به سمت امام جمعه جدید شهر آیسک از زحمات حاج آقای عرب در زمان تصدی امامت جمعه آیسک تشکر وقدر دانی نمودند.
در ادامه جلسه سید مهدی علیپرست به معرفی اعضای هیئت مدیره دارالشفاء پرداخت و گفت که این عزیزان کاملا به صورت افتخاری فعالیت می نمایند وحتی هر زمان که به مشکل مالی برخورد می کنیم از این عزیزان درخواست کمک  می نمائیم. همچنین از آقای فداکار نماینده دارالشفاء در شهر آیسک تقدیر و تشکر نمود.
سپس به معرفی  دارالشفاء امام حسین (ع) پرداخت که 15 سال از عمربا برکت این مرکز خیریه  می گذرد. واز آن به عنوان یکی از سمن هایی نام برد که در شهرستان فردوس بیشترین اشتغال را داشته و هم اکنون 33 نفر مشغول به کار می باشند وی خدمت رسانی در این مرکز را در دو بخش عنوان نمود: بخش اول بنیاد خیریه که روزانه حدود 50 نفر از افراد محروم از تمام نقاط منطقه اعم از فردوس – اسلامیه – سرایان – آیسک – بشرویه – بجستان و حتی روستاهای قاین مراجعه کننده دارد که تا حد امکان به درمان این افراد در خود دارالشفاء اقدام می گردد واگر امکان مداوا در داخل شهرستان میسر نبود به سایر شهر فرستاده می شوند و تا پایان کار درمان هم در کنارشان هستیم و کارشان از طریق مددکاری دارالشفاء پیگیری می گردد.
سید مهدی علی پرست همچنین از نهاد امامت جمعه فردوس جناب حاج آقای بابایی هم تشکر نمود بابت تامین هزینه ایاب و ذهاب این عزیزان  و همچنین از خیرینی که وسیله اسکان این عزیزان را در شهرهای دیگر تقبل نموده اند. وی یاد آور شد بخش بنیاد خیریه  فقط توسط کمک خیرین اداره می گردد.
بخش دوم  این مرکز درمانگاه دارالشفاء امام حسین (ع) با 30 درصد تخفیف برای کلیه همشهریان مراجعه کننده اعمال می گردد. که این در صد تخفیف برای محرومین تا 100 درصد نیز انجام می پذیرد.
سید مهدی علی پرست دو وظیفه دیگر دارالشفاء را جذب متخصصین به این مرکز و همچنین ساخت کلنیک تخصصی دارالشفاء که مورد نیاز منطقه می باشد عنوان نمود.
در ادامه جلسه امام جمعه آیسک ضمن تشکر از حضور مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره دارالشفاء گفت: خداوند به همه توفیق دهد که بتوانیم در هرجایی هستیم گره ای از مشکلات مردم باز کنیم.
حاج آقای رادمرد افزود قبلا نیز از خدمات مطلوب دارالشفاء مطلع بوده ام و خاطر نشان کرد که دارالشفاء تا کنون یک مرکز رو به پیشرفت بوده و انشااله  افق هایی روشن هم که برایش تعبیر شده به زودی محقق گردد.
وی درخواست کرد که در صورت امکان متخصصین هفته ای یک یا دوبار به آیسک مرجعه نمایند تا کسانیکه نمی توانند به هر دلیلی به فردوس مراجعه کنند در خود آیسک مشکلشان بر طرف شود مدیر عامل دارالشفاء قول مساعد داد در صورت موافقت متخصصین این کار انجام پذیرد.
در پایان جلسه نیز سید مهدی علی پرست  از دریافت ثلث سهم  امام توسط دارالشفاء با توجه به نظر اکثریت مر اجع خبر داد و درخواست نمود اگر کسی مراجعه نمود و خواست ثلث سهم امام خود را اهداء نماید آنرا به دارالشفاء امام حسین(ع) پرداخت  نماید تا برای امر دار و درمان محرومین هزینه شود که این روزها از هر چیز دیگر واجب تر می باشد.